Pēdējās izmaiņas: 17.05.2019

Paziņojums par skatu platformas projektēšanas un būvniecības cenu aptauju

Rezultāts:

Izvēlētais pretendents: IK Juris Segliņš
Līgumcena: 8433,99 LVL

Informatīvais paziņojums

Publikācijas datums: 03.08.2012.

Iepirkuma līguma priekšmets: Tehniskā projekta izstrāde un skatu platformas būvniecība Dvietes palienes dabas parkā.

Paredzamā līgumcena ar PVN: 8433,99 LVL ar PVN, (6970,24 LVL bez PVN)

Tehniskā specifikācija

Tehniskā projekta izstrāde. Skatu platformas projektēšana jāveic saskaņā ar Ilūkstes novada pašvaldības būvvaldes izsniegto plānošanas un arhitektūras uzdevumu, izmantojot gatavus rasējumus, ko darbu izpildītājs saņems no pasūtītāja. Rasējumu paraugs (fragments):

Identiskas platformas fotoattēls:

Projekta izstrādātājam jāveic tehniskā projekta saskaņošana atbilstoši Ilūkstes novada pašvaldības būvvaldes izsniegtajam plānošanas un arhitektūras uzdevumam.

Platformas būve. Platforma atradīsies Ilūkstes novadā, Bebrenes pagastā, zemes īpašumā „Gulbji". To veidos atklāts skatu laukums (5,73 x 5,73 m), kas būvēts uz četriem balsta stabiem un uz kuru ved kāpnes. Platformas pamatu laukums ir 4,8 x 4,8 m, balstiem betona pamati, būves augstums virs pamatiem 5,1 m (ieskaitot margas), materiāls – impregnēts un aizsardzībai pret nokrišņiem un ultravioleto starojumu ar ekoloģisku lineļļas koka krāsu krāsots koks. Pretendentam jānodrošina sertificēts būvuzraugs. Līgumā paredzēto darbu izpildes termiņš ir 2012. gada 31. oktobris.

Pretendenta piedāvājumam jāietver:

apliecinājumu, ka pretendents piedāvātas cenas ietvaros apņemas veikt visus šajā specifikācijā norādītos darbus (uzskaitīt piedāvājumā); cenas piedāvājumu, kas ir spēkā vismaz vienu mēnesi no piedāvājuma iesniegšanas brīža; pretendenta pieredzes apliecinājumu projektēšanas un būvniecības darbu veikšanā, kā arī apliecinājumu, ka pretendents ir atbilstošajā nozarē licenzēta organizācija vai sertificēts speciālists.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš un vieta ne vēlāk kā:

23.08.2012. plkst. 17:00

Latvijas Dabas fondā
Dzirnavu iela 73-2, Rīga, LV-1011
vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktpersona:
Zaiga Brača
projekta finanšu asistente
Tālr.: + 371 67830999
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.